دستگاه پرس شیلنگ

دستگاه پرس شیلنگ
04اکتبر

دستگاه پرس شیلنگ , ماشین سازی محمدی با تولید انواع دستگاه های پرس آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی میباشد

دستگاه پرس شیلنگ

دستگاه پرس شیلنگ برای استفاده در کارگاه هایی مناسب است که احتیاج به مونتاژ شیلنگ به منظور انجام تعمیرات و یا تولید و کیله امور پرس کاری مورد استفاده قرار میگیرد . هدف گذاری این دستگاه برای بازار شیلنگ های 2 اینچ و یا کمتر است و با توجه به طراحی که دارد فضای مناسبی را برای کار در اختیار شما قرار می‌ دهد، هم برای اتصالات مستقیم و هم برای اتصالات زانویی . 10 ست مختلف از سرپیچ ها در دستگاه قرار دارد که برای انجام مونتاژ به سمت شیلنگ می‌ آید ، به کمک این تنوع خوب در تعداد سرپیچ ها دستگاه قادر است شیلنگ هایی با قطر بین 6.8 میلیمتر تا 139 میلیمتر را مونتاژ کند.

دستگاه پرس شیلنگ

برای اینکه بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود ببرید، به دنبال این ویژگی های کلیدی در دستگاه پرس خود باشید :

با دوام بودن – برای به دست آوردن حداکثر بهره، دستگاه پرس باید به اندازه کافی با دوام باشد تا تحت شرایط آزمایشگاهی محیط مغازه کارایی لازم را داشته باشد، یا در شرایط سخت تر، در محیط کارگاهی نیز کارایی مناسب داشته باشد.
قطعات دستگاه – هر یک از قطعات تشکیل دهنده دستگاه را به طور جداگانه بررسی کنید و ببینید که کیفیت مناسب را داشته باشند. گاهی اوقات یک بازرسی ساده با چشم باعث می شود که انتخاب اشتباه را رد کنید.
خدمات محلی پس از فروش و قطعات کمکی – این مهم ترین فاکتور است. حتی بهترین برندها ممکن است با مشکلات فنی مواجه شوند. اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما دارای یک تامین کننده معتبر و یک ضمانت خوب است. اطمینان حاصل کنید که دستگاه دارای حداقل یکسال گارانتی است. بعضی از تولید کنندگان گارانتی ۲ ساله ارائه می دهند. همچنین مطمئن شوید که یک شرکت محلی وجود دارد که قطعات و خدمات را پشتیبانی می کند. تامین کننده باید قادر به راه اندازی و ارائه آموزش های اولیه برای بهره برداری از دستگاه باشد. از فروشنده بپرسید که آیا طیف وسیعی از ماشین آلات در انبار خود موجود دارد و دستگاه مشابه را در حین کار کردن به شما نشان دهد. از آنها بخواهید تا قطعات موجود در انبار را نشان دهد. برخی از اطلاعات تامین کنندگان شلنگ و اتصالات را در بازار محلی دریافت کنید. به طور معمول، شرکت های تولید شلنگ قطعات خود را از یک تامین کننده محلی خرید می کنند.

تجهیزات جانبی

ممکن است نیاز داشته باشید که چندین لوازم جانبی را به منظور بیشینه سازی مزایای تجهیزات پرس و افزایش سرعت ساخت خود مد نظر قرار دهید:

دستگاه برش – برای برش شلنگ مارپیچ یا شلنگ تقویت شده با سیم به هم تابیده
دستگاه دسته بندی قطعات – قطعات را در محلی قرار دهید که به آسانی قابل دسترس باشند.

برای شروع موارد زیر را در نظر بگیرید:

1.تعداد مونتاژ های شلنگ که سالانه انجام می شوند.
2.حداکثر تعداد شلنگ های مونتاژ شده در یک زمان.
3.هزینه ساعاتی که فرد برای دریافت یک شلنگ مونتاژ از کارگاه خارج می شود ( هزینه مسیر و پیگیری قطعات)
4.فاصله تا نزدیکترین سازنده شلنگ
5.هزینه حمل و نقل در هر مایل
6.هزینه ساعتی توقف دستگاه ها
7.هزینه مونتاژ شلنگ در مقایسه با قیمت قطعات اجزای مونتاژ شلنگ در انبار پای کار.
8.خواب سرمایه موجودی پایکار پیشنهادی
9.قیمت دستگاه و هر گونه لوازم جانبی

مزایای دستگاه پرس شیلنگ

مونتاژ شیلنگ ها، همواره از دغدغه های صنعت گران است، زیرا اگر این مونتاژ و اتصال، به درستی، صورت نگیرد، احتمال آسیب به دستگاه ها و تجهیزات صنعتی وجود دارد.

با استفاده از دستگاه های پرس شیلنگ ، دیگر نگرانی در مورد اتصالات لوله ها و شیلنگ ها وجود نخواهد داشت. بنابراین حضور این دستگاه ها، در کارگاه های صنعتی، یک ضرورت است که نباید نادیده گرفته شود.

دستگاه پرس شیلنگ برای پرس انواع شیلنگ و لوله از سایز 16/3 تا 8 اینچ به کار می رود. این دستگاه برای پرس انواع شیلنگ ها، انواع لوله های گلخانه ای، انواع سیم های بکسل، انواع کابل های برق، انواع مهره و مهره دنباله و غیره استفاده می گردد.
از مزایای مهم دستگاه های پرس شیلنگ، این است که استفاده از این دستگاه ها، برای پرس انواع شیلنگ، به طور قابل توجهی، هزینه های تعمیر و نگهداری شیلنگ ها را کاهش داده و مونتاژ استانداردی را، برای شما رغم خواهد زد.

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ دستگاه پرس هیدرولیک چیست و چگونه عمل می‌کند راضی بوده باشید .

توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید …شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس : 09125381098
اینستاگرام : peres_shilang_hasiri
واتساپ : 09125381098

ساعت کاری : ۹ صبح الی ۲۰ شب
آدرس : تهران جاده خاوران شهرک صنعتی خاوران سایت آهنکاران خیابان پنجم شرقی پلاک ۴۷۰۸

,برش شیلنگ ,پرس هیدرولیک, پرس گیربکسی, آب بندی شیلنگ, قیمت دستگاه پرس شیلنگ ,دستگاه برش شیلنگ حصیری ,دستگاه تست شلنگ, دستگاه روکش بافتنی , دستگاه روکش بافتنی, دستگاه روکش بافتنی حصیری,دستگاه روکش بافتنی استیل ,دستگاه روکش بافت استیل , دستگاه شیلنگ گاز هوا , دستگاه پرس شیلنگ حصیری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.