برش شلنگ های هیدرولیک

برش شلنگ های هیدرولیک
17نوامبر

برش شلنگ های هیدرولیک

 ماشین سازی محمدی با تولید انواع دستگاه های پرس آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی میباشد

مرحله ۱: جمع آوری ابزار و مواد مورد نیاز برای پروژه.

شلنگ هیدرولیک
اتصالات شلنگ هیدرولیک
روان کننده شلنگ
آچار فرانسه بزرگ
گچ (قلم رنگی سفید(
عینک های محافظ
دستکش ایمنی
دستگاه برش
برش قالب و سطح

مرحله ۲: اندازه گیری شلنگ و برش

طول شلنگ مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید و آن را با یک اره شلنگ برش دهید. برای طول شلنگ مناسب، هنگام تعیین طول نهایی شلنگ، دقت لازم در زمان برش را مد نظر قرار دهید.

پس از برش شلنگ، باید یک لبه تمیز داشته باشید و اگر این گونه نیست، از یک فایل برای تمیز کردن انتها استفاده کنید. اره ها دارای مشخصات مختلف برش هستند بنابراین مطمئن شوید و توانایی ها را مقایسه کنید.

اطمینان حاصل کنید که انتهای شلنگ ها را تمیز کرده اید تا آلودگی کاهش یابد و مشکلی در شلنگ به وجود نیاید.

مرحله ۳: مجموعه اتصالات را انتخاب کنید

هنگام انتخاب مجموعه اتصالات، فشار کاری، سبک، نوع، جهت گیری، روش های اتصال و مواد مقاوم در برابر خوردگی را در نظر بگیرید.

بسیار مهم است که از مارک های مناسب استفاده کنید. تامین کننده شلنگ و اتصالات باید اطلاعات مربوط به داده های برش را ارائه دهد.

مرحله ۴: تعیین عمق اتصال و فشار بر اتصالات شلنگ

عمق اتصال را با استفاده از یک بلوک عمق قرار دادن شلنگ و عمق جایگذاری اتصالات تعیین کنید. برای تعیین عمق قرار دادن با یک خط گچ ضخیم در اطراف شلنگ آن را مشخص کنید .

در صورت لزوم شلنگ را روغن کاری کنید، با این حال، در صورت استفاده از شلنگ مارپیچ روانکاری را انجام ندهید. شلنگ را به اتصال فشار دهید تا علامت بر روی شلنگ به انتهای پوسته برسد.

مرحله ۵: بررسی قابلیت های دستگاه برش و تنظیم تنظیمات دستگاه برش

دستگاه های برش به طور خاص ساخته می شوند تا قطر های شلنگ خاص را برش دهند. بنابراین، باید قابلیت های دستگاه را مد نظر قرار دهید و تنظیمات را در صورت لزوم تنظیم کنید.

اطمینان حاصل کنید که قطر برش درست برای هر مجموعه شلنگ را انتخاب کنید. از برگه مشخصات برش برای مشخصات فنی خاص استفاده کنید.

برش شلنگ های هیدرولیک

مرحله ۶: قطعه را انتخاب کنید

مجموعه قطعه مناسب را برای هر دستگاه برش انتخاب کنید. یک مجموعه قطعه می تواند برای برش در ابعاد متفاوت استفاده شود.

به عنوان مثال یک مجموعه قطعه ۱۴ میلی متری می تواند تا ۱۴ میلی متر برش داده شود و حدود ۷ میلی متر بیشتر در اکثر دستگاه ها وجود دارد.

بنابراین، بعد برش نهایی، می تواند تا۲۱ میلی متر قطر نهایی علاوه بر ۱۴ میلی متر اولیه باشد. با این حال، توصیه می شود که ابعاد برش نهایی تا حد ممکن نزدیک به اندازه قالب باشد.
بنابراین برای یک برش نهایی ۱۵ میلی متری، یک مجموعه قالب ۱۴ میلی متری ایده آل است. در غیر این صورت، خمیدگی به وجود می آید که توصیه نمی شود.

مرحله ۷: شلنگ را در دستگاه برش قرار دهید

انتهای شلنگ را درون دستگاه برش (به طور معمول بارگذاری از جلو انجام می شود) فشار دهید تا اتصالات شلنگ هیدرولیک در پشت قالب ظاهر شود.

بالای شلنگ، در حال حاضر در داخل حلقه یا آستین پنهان شده است، نباید پشت قالب قرار گیرد. مجموعه قالب را روی قطعه پایین حلقه قرار دهید و برش دهید.
چگونه می توانم یک شلنگ هیدرولیک مونتاژ کنیم – بخش محصولات شلنگ – دستگاه برش

مرحله هشتم۸: قرار دادن قطعات برای برش دادن

اندازه قطعه مناسب برای برش را مشخص کنید که مطابق با اندازه برش باشد. نزدیکترین اندازه برش را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اندازه قطعه برای برش برابر یا کوچکتر از ابعاد برش نهایی است.

مرحله ۹: تجهیزات ایمنی را به کار ببرید

در این مرحله، تجهیزات ایمنی خود را به کار ببرید. شما باید عینک ایمنی، محافظ گوش قوی، و دستکش های محافظ بپوشید.

مرحله ۱۰: برش شلنگ

دستگاه را روشن کنید – سر سیلندر به آرامی به حالت بسته شدن حرکت می کند، قطعه را می فشارد و شروع به برش حلقه شلنگ می کند.

دستگاه را لمس نکنید تا زمانی که قطعات به موقعیت نهایی رسیده و یا به طور خودکار به موقعیت اصلی بازگشته اند. سپس دستگاه باید متوقف شود.

تقریبا تمام دستگاه های استاندارد دارای یک سیستم ایمنی تو کار هستند، به طوری که اگر قطعات از دستگاه خارج شوند ، دستگاه خاموش می شود.

مرحله ۱۱: قطر برش را بررسی کنید

علامت گچ گذاری که روی شلنگ ایجاد کرده اید را بررسی کنید. اگر دیگر در پایه اتصالات نیست، به این معنی است که شلنگ یا اتصالات در طول برش حرکت کرده اند.

با این حال به نظر برسد، این یک برش خوب نیست. در غیر این صورت، اگر علامت گچ در محل قرار داشته باشد ، شما به طور موفقیت آمیز انتهای شلنگ هیدرولیک را برش داده اید.

اندازه قطر برش را در یک سطح صاف پوسته برش داده شده اندازه گیری کنید و قطر برش را که روی جلد نشانه گذاری شده است مشخص کنید. هرگز از اتصالات شلنگ با قطر برش اشتباه استفاده نکنید.

مرحله ۱۲: اتصال شلنگ را پاک کنید

نحوه ساختن یک شلنگ هیدرولیک مونتاژ شده – بخش محصولات شلنگ – پاک کردن شلنگ
سپس، شما نیاز به حذف آلاینده ها در داخل شلنگ دارید، به خصوص در شلنگ های با قطر بزرگ.

شما می توانید این کار را با استفاده از یک برس شلنگ، سیستم هوای فشرده، پاشش مایع یا گلوله های پرتابه انجام دهید. پس از شلیک پرتابه، باید پرتابه را برای آلودگی به طور قابل توجهی بررسی کنید .

فرایند را تا زمانی انجام دهید که پرتابه نشانه ای از ذرات لاستیک یا فلز بر روی آن نداشته باشد. اگر پرتابه همچنان ذرات لاستیکی را نشان دهد، ممکن است نیاز به تعویض شلنگ باشد.

این معمولا یک علامت است که نشان دهنده این است که یک لوله لاستیکی دارای مشکل است.

مرحله ۱۳: درپوش اتصال شلنگ را بگذارید

نحوه ساختن یک شلنگ هیدرولیک مونتاژ شده – بخش محصولات شلنگ – بستن درپوش شلنگ
پس از تمیز کردن شلنگ، ایده خوبی است که شلنگ را در هر دو طرف ببندید. شما می توانید از درپوش های پلاستیکی استفاده کنید.

از درپوش هایی استفاده کنید که نصب آنها آسان و سریع است . کافی است یک درپوش را بر روی یک شلنگ یا اتصالات نصب کنید و در دستگاه قرار دهید تا گرم شود .
با پیروی از این مراحل به عنوان دستورالعمل، به یک شلنگ با مونتاژ مناسب دسترسی پیدا می کنید.

حرف آخر 

امیدواریم که شما از این وبلاگ راضی بوده باشید .

توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید …شما بزرگواران می توانید با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس : 09125381098
اینستاگرام : peres_shilang_hasiri
واتساپ : 09125381098

ساعت کاری : ۹ صبح الی ۲۰ شب
آدرس : تهران جاده خاوران شهرک صنعتی خاوران سایت آهنکاران خیابان پنجم شرقی پلاک ۴۷۰۸

,برش شیلنگ ,پرس هیدرولیک, پرس گیربکسی, آب بندی شیلنگ, قیمت دستگاه پرس شیلنگ ,دستگاه برش شیلنگ حصیری ,دستگاه تست شلنگ, دستگاه روکش بافتنی , دستگاه روکش بافتنی, دستگاه روکش بافتنی حصیری,دستگاه روکش بافتنی استیل ,دستگاه روکش بافت استیل , دستگاه شیلنگ گاز هوا , دستگاه پرس شیلنگ حصیری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.